Akademia Klasy Ekstra post thumbnail

Zeróweczki z naszego przedszkola 9.05.2024 wzięły udział w 9 edycji Akademii Klasy Ekstra Jest to projekt zakładający organizację rozgrywek piłkarskich dla dzieci ze wsparciem każdego z klubów Ekstraklasy. Głównym punktem wydarzenia jest turniej piłkarski zawodników U11, a dla nieco młodszych piłkarzy U9 organizowany jest turniej Funino. Do udziału w zabawie zapraszane są również dzieci w wieku przedszkolnym, które mogą spędzić aktywnie czas na przygotowanych torach przeszkód czy podczas zabaw animacyjnych. Całe wydarzenie jest tak naprawdę sportowym piknikiem rodzinnym, chętnie odwiedzanym nie tylko przez zawodników, ale również ich rodziców czy opiekunów. Piknik ten odbył się w Gminnym Centrum Sportu w Staniątkach.

Dziękujemy za świetną zabawę 🙂