„Zbiórka dla Gabrysia i Zuzi”. post thumbnail

Szanowni Rodzice !!!

Serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji charytatywnej – „Zbiórka dla Gabrysia i Zuzi”.

Fundacja Dzieciom „Kolorowy Most” organizuje zbiórkę 2021/966/OR na rzecz swoich Podopiecznych Gabrysia i Zuzi.  Gabriel i Zuzia są rodzeństwem. U obojga dzieci zdiagnozowano AUTYZM. Dodatkowo Gabryś ma rzadką chorobę genetyczną: zespół DELIACJI 16P12.2, która odpowiedzialna jest za zaburzenia rozwoju, mowy, upośledzenie umysłowe. Zuzanna jest w trakcie badań genetycznych.

Jedynym sposobem, by zatrzymać postęp choroby jest nieustanna rehabilitacja i specjalistyczna terapia, dlatego pieniądze zebrane podczas zbiórki zostaną przeznaczone na turnus rehabilitacyjno – terapeutyczny dla dzieci.

Zbiórka będzie odbywała się w dniach 24.05.2021r.- 06.06.2021r.

Z góry dziękujemy za wsparcie i pomocną dłoń .