Zakończenie roku zeróweczek post thumbnail

W środę 21 czerwca 2023 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa miało miejsce nietuzinkowe wydarzenie. Sześciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Niepołomicach wspólnie z wychowawczyniami oraz paniami Dyrektor pożegnały społeczność przedszkolną. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Wiesław Bobowski Dyrektor Wydziału Edukacji w naszej gminie, który gratulował naszym absolwentom oraz rozdawał pamiątkowe dyplomy.

Dzieci przygotowały wzruszający program artystyczny. W programie pojawiły się okazjonalne wiersze, piosenki oraz tańce pożegnalne – polonez oraz kujawiak. Co to były za emocje, gdy młodzi artyści bez jakiejkolwiek tremy prezentowali talenty. Pani Dyrektor Dorota Zielonka podziękowała rodzicom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie, bezinteresowną pomoc oraz podejmowane inicjatywy na rzecz najmłodszych.

Ważnym elementem uroczystości było pożegnanie jednej z wychowawczyń pani Danuty Rogowskiej, pracującej w naszym przedszkolu ponad 40 lat. Pan Wiesław Bobowski gratulował zasłużonej nauczycielce, który wychowała wiele pokoleń najmłodszych mieszkańców naszej gminy.