Przedszkolny konkurs pt. „Strój postaci z bajek” post thumbnail

Serdecznie dziękujemy dzieciom wraz z Rodzicami za udział w przedszkolnym konkursie ,,Strój postaci z bajki”. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, wzięło w nim udział 68 dzieci, ze wszystkich grup przedszkolnych. Finał konkursu przypadł w dniu 05.11.2021r., w którym również świętowaliśmy ,,Dzień postaci z bajek”. Dzieci z przyjemnością zaprezentowały swoje piękne przebrania, wykonane przez Rodziców.Jury konkursu oceniając stroje, głównie brało pod uwagę jego samodzielne wykonanie( szycie z materiału, robienie elementów na szydełku, wykonanie z kartonu, filcu). W wyniku rozstrzygnięcia konkursu przyznano następujące miejsca uczestnikom:

I miejsce zajęli:
1.Bartosz M.
2. Emilka W.
3.Julia W.
4.Emilka G.
5. Urszula K.
6.Franciszek H.
7. Wojtuś M.
8.Eliza W.
9. Artur S.
10. Szymon K.
11. Staś Ś.
12. Bartosz I.

II miejsce zajęli:
1. Zosia K.
2.Michalina Z.
3. Mikołaj H.
4. Marysia H.
5. Zuzia K.
6. Marysia Dz.
7. Adaś O.

III miejsce zajęli:
1. Mikołaj B.
2. Amelia S.
3. Julia Ł.
4. Marianna Ś.
5. Wojtek L.
6. Szymon Dz.
7. Franciszek T.
8. Piotruś T.

Nagrodą w konkursie za zajęcie I, II, III miejsca była książka z bajkami oraz dyplom, a pozostali uczestnicy za udział otrzymali dyplomy. Ponadto, wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymały słodką przekąskę.