Przedszkolny konkurs piosenki ” W krainie baśni i bajek” post thumbnail

 

Przedszkolny Konkurs Piosenki

„W krainie baśni i bajek”

 

W dniu 31.05.2022r. w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Niepołomicach odbył się Przedszkolny Konkurs Piosenki,o temacie przewodnim„W krainie baśni i bajek ”. Konkurs skierowany był dla dzieci 3,4 letnich. Głównym celem tego wydarzenia było rozbudzanie u najmłodszych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne w kategorii piosenka solo w swobodny i urzekający sposób.Jury doceniło odwagę,  talent i uzdolnienia wokalno – sceniczne wszystkich przedszkolaków. Dzieci otrzymały zasłużone brawa, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książeczek i przyborów plastycznych.

 Wszystkim uczestnikom  serdecznie gratulujemy