Czas wzruszeń, czas pożegnań… post thumbnail

            W czwartek 23 czerwca 2022 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa miało miejsce nietuzinkowe wydarzenie. Sześciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Niepołomicach wspólnie z wychowawczyniami oraz paniami Dyrektor pożegnały społeczność przedszkolną. Swoją obecnością Zaszczycił nas również pan wiceburmistrz Michał Hebda, który gratulował naszym absolwentom oraz rozdawał pamiątkowe dyplomy.

Dzieci przygotowały wzruszający program artystyczny w języku polskim oraz angielskim. W programie pojawiły się okazjonalne wiersze, piosenki oraz tańce pożegnalne – polonez oraz tango. Co to były za emocje, gdy młodzi artyści bez jakiejkolwiek tremy prezentowali swoje wokalne oraz językowe talenty. Pani Dyrektor Dorota Zielonka  podziękowała rodzicom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie, bezinteresowną pomoc oraz podejmowane inicjatywy na rzecz najmłodszych.

Ważnym elementem uroczystości było pożegnanie jednej z wychowawczyń pani Anny Stokłosy, pracującej w naszym przedszkolu nieprzerwanie 40 lat. Pan wiceburmistrz gratulował zasłużonej nauczycielce, który wychowała wiele pokoleń najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Wspólnie spędzony czas pozostanie dla małych absolwentów niezapomniany, a ich szerokie uśmiechy oraz otwarte serca utkwią w pamięci nauczycieli na długo…żegnaj przedszkole ukochane! Good luck for you !