PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ post thumbnail

„AKCJA CHARYTATYWNA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH”

W dniach 25-26 stycznia 2023r. w naszym przedszkolu przeprowadziliśmy zbiórkę charytatywną materiałów plastycznych dla dzieci niepełnosprawnych ze Szkoły Podstawowej „Intropatia”.

Dzięki Państwa wrażliwości i zaangażowaniu zebraliśmy różnego rodzaju papiery biurowe i kolorowe bloki, bibułę, kredki,  farby do malowania, plastelinę, stemple, kleje, brokaty, cekiny i wiele innych.   Materiały te posłużą do arteterapii, terapii ręki, terapii zajęciowej i innych zajęć z dziećmi.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, za ogromną wrażliwość, otwarte serce, za bezinteresowną chęć czynienia dobra, dołożenia swojej „cegiełki” do tej akcji!

Czujemy ogromną radość, że nasza społeczność przedszkolna tak wspaniale dzieli się z innymi.

Koordynatorzy akcji