Ach, cóż to był za bal…. post thumbnail

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w lutym, kiedy w naszym przedszkolu, w każdej z grup, odbył się bal. Zaraz po śniadaniu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno!

Dzieci świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów!   Kolejny bal karnawałowy już za rok !A