Program Powszechnej Dwujęzyczności ‘Bilingual Future’ w naszym przedszkolu

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego kontynuujemy Program Powszechnej Dwujęzyczności ‘Bilingual Future’. Dzieci z grup Wesołe Misie, Promyczki oraz Leśne Ludki zrealizowały poziom Baby Beetles i przechodzą na poziom Tom&Keri A. Z kolei dzieci z grup najmłodszych: Biedronki i Krasnoludki zostają niebawem wdrożone do poziomu STARTER Baby Beetles.

Program Powszechnej Dwujęzyczności wykorzystuje pierwszą na świecie, przełomową, ale jednocześnie najbardziej ze wszystkich naturalną metodę przyswajania języka angielskiego we wczesnym dzieciństwie równolegle do języka ojczystego. Jest to specjalnie wykreowany świat bohaterów, piosenek, filmów animowanych oraz przygotowanych na tej podstawie zabaw językowo-muzyczno-ruchowych zarówno indywidualnych, jak i grupowych.