Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności – „Bilingual Future” kurs językowy pt. „Baby Beetles” w przedszkolu

W roku szkolnym 2022/2023 dzieci z trzech grup: „Leśne Ludki”, „Promyczki”, „Wesołe Misie” uczestniczą w Międzynarodowym Programie Powszechnej Dwujęzyczności „Bilingual Future”. Podczas realizacji kursu przedszkolaki poznają angielskie słówka, proste zwroty, rymowanki dotyczące sytuacji bliskich dziecku oraz dostosowane do ich możliwości psychorozwojowych. Program ma na celu wprowadzanie dziecka w świat języka angielskiego równolegle do języka polskiego tak, aby angielski nigdy nie stał się dla niego językiem obcym. Bohaterowie kursu Dwujęzyczne Dzieci „Baby Beetles” – cztery rozśpiewane żuczki, są przewodnikami maluchów w świecie języka angielskiego, ucząc ich poprzez zabawę, pozytywne emocje oraz kontekst.