Wizyta Świętego Mikołaja post thumbnail
Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Już pod koniec listopada Przedszkolaki pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.
We wtorek 6 grudnia Przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. .Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwani goście wywołali uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja  i jego pomocników śpiewając piosenki i recytując wiersze. Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty
Dziękujemy Mikołaju 🙂
Dziękujemy wszystkim pomocnikom Świętego Mikołaja.