Spotkanie autorskie z Panem Wiesławem Drabikiem post thumbnail

W poniedziałek 7 listopada odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość. Był nim Pan Wiesław Drabik, popularny autor wielu książek dla dzieci. Są to pełne humoru wierszowane bajeczki, chętnie słuchane i oglądane przez najmłodszych, z przyjemnością czytane przez rodziców.

Na spotkanie z pisarzem przybyły wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola. Autor opowiedział dzieciom jak powstają książki i w jaki sposób rozpoczęła się Jego przygoda z pisaniem. Pan Wiesław Drabik to wspaniały gawędziarz sypiący rymami jak z rękawa. Ma wspaniały kontakt z małymi czytelnikami. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu: rozwiązywały zagadki, odpowiadały na pytania, słuchały opowieści pisarza.

Bardzo dziękuję za odwiedziny w naszym przedszkolu.