Przedszkolny Przegląd Talent Show post thumbnail

3 czerwca w naszym Przedszkolu obchodzony był Dzień Dziecka. Jest to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. To dzień pełen uśmiechów, zabawy i niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, m.in. malowanie twarzy, zabawa na dmuchanej zjeżdżalni, słodki poczęstunek- wata cukrowa i lody, tańce, zabawy rytmiczne. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę i podarowanie dla wszystkich dzieci upominków.

Tego dnia, chętne dzieci wraz z Rodzicami, Babcią i rodzeństwem miały możliwość pokazania kolegom i koleżankom swoich mocnych stron, pasji i talentów w Przedszkolnym przeglądzie Talent Show. Każdy z nas jest wyjątkowy i posiada jakiś talent o czym dzieci doskonale wiedzą. Wszyscy starannie przygotowali się do prezentacji, które wypadły wspaniale. Nie zabrakło umiejętności tanecznych, wokalnych, sportowych czy doskonałej pamięci w trakcie recytacji wiersza. Uczestnikom przeglądu dziękujemy i gratulujemy talentów.