Przedszkolne podróże po Europie. Przystanek WIELKA BRYTANIA post thumbnail

Grupa Biedroneczki 10 maja zabrała nas w podróż do Wielkiej Brytanii. Naszym przewodnikiem po tym kraju był Miś Paddington. Biedroneczki nauczyły nas podstawowych zwrotów w języku angielskim takich jak: dzień dobry, do wiedzenia, dziękuję, przepraszam.

Byliśmy w Pałacu Buckingham, dowiedzieliśmy się jak wygląda prawdziwe angielskie śniadanie, oraz poznaliśmy historię flagi Wielkiej Brytanii.  Odbyliśmy także podróż czerwonym, piętrowym autobusem po Anglii. Mieliśmy okazję zobaczyć słynny stadion Wembley, London Eye oraz Muzeum Figur Woskowych. Maluszki zatańczyły dla Nas przepiękny taniec z parasolkami oraz zaśpiewały piosenki w języku angielskim.

Na zakończenie Biedroneczki poczęstowały Nas puddingiem, który zjedliśmy popijając słynną, angielską, królewską herbatką.

Dziękujemy za tą wspaniałą podróż!