Konkurs plastyczno-literacki ,,Bajeczki przedszkolaka” post thumbnail

Serdecznie dziękujemy dzieciom i  Rodzicom za udział w przedszkolnym konkursie, plastyczno-literackim ,,Bajeczki przedszkolaka”. W konkursie wzięło udział 17 dzieci, ze wszystkich grup przedszkolnych. Jury oceniając wykonane prace brało pod uwagę samodzielne wykonanie (w szczególności narysowane oraz pokolorowane obrazki przez dzieci, nawiązujące do treści bajki napisanej przez Rodzica, bądź starsze rodzeństwo). Ze wszystkich oddanych prac powstanie publikacja „Bajki przedszkolaka”, która trafi do naszej Biblioteki przedszkolnej.

Finał konkursu przypadł w dniu 07.11.2022r., w trakcie wizyty znanego autora książek, Pana Wiesława Drabika, który pogratulował dzieciom i wręczył nagrody. W wyniku rozstrzygnięcia konkursu przyznano następujące miejsca uczestnikom:

 

I miejsce zajęły:
1. Barbara M.
2. Teresa M.

 

II miejsce zajął:
1. Patryk P.

 

III miejsce zajął:
1. Rostyslav M.

 

Wyróżnienia dostali:

 1. Amelia G.
 2. Artur S.
 3. Eliza B.
 4. Ewa K.
 5. Fryderyk K.
 6. Hanna S.
 7. Ida F.
 8. Jakub N.
 9. Karolina S.
 10. Maciej A.
 11. Maksymilian M.
 12. Stanisław S.
 13. Wojciech M.

 

Nagrodami w konkursie były książki dla dzieci z serii „Nudzimisie” i „Przygody Jeżyka”  oraz dyplomy.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach😉