Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 742).

Informuję, że w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Niepołomicach zajęcia wychowawczo - edukacyjne do 25 maja 2020r. prowadzone będą na odległość.

Telefon kontaktowy do placówki 736 365 004.

Wszyscy pracownicy pozostają do dyspozycji dzieci i rodziców.

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!
Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Stąd szerokie działania rządu – takie jak m.in.: zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych, żłobkach i na uczelniach, a także odwołanie imprez masowych i wiele innych.

Wiele jednak zależy od nas samych!

Unikaj skupisk ludzkich, jeśli możesz – udaj się na pracę zdalną.
Myj często ręce, nie dotykaj bez potrzeby twarzy.
Zwracaj uwagę innym na właściwe zachowania!

Wszystkie niezbędne i wiarygodne informacje można znaleźć na: gov.pl/koronawirus.
Jeśli masz objawy towarzyszące koronawirusowi, zadzwoń do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej lub na infolinię NFZ pod: 800 190 590.

Dla Przedszkolaków oraz dla wszystkich Państwa i Waszych rodzin życzę dużo zdrowia  oraz pogody ducha.
                                                                                                                Pozdrawiam.

Dorota Zielonka – dyrektor przedszkola