promyczki 1 20200225 1685356576Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.

W styczniu dzieci zaprosiły swoje Babcie i Dziadków, by podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość. Każda grupa przygotowuje uroczystość w czasie której prezentuje piosenki, wiersze, tańce oraz Jasełka.

Babcie i Dziadkowie uronili nie jedną łezkę... i ze śmiechu, i ze wzruszenia, gdyż nasi mali artyści pokazali się z najlepszej strony! Recytowali wiersze niczym profesjonaliści, śpiewali jak piosenkarze, a zatańczyli tak, jakby byli laureatami "Tańca z gwiazdami".

Po występach Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dzieci złożyły swoim Babciom i Dziadkom osobiste życzenia i wręczyły prezenty przygotowane z wyrazami miłości.