1 10 20200203 1082926086Dnia 24.01. w świąteczną atmosferę bożonarodzeniową, wprowadził nas koncert kolęd przygotowany przez Rodziców Basi z grupy „Wesołe Misie”. Państwo Ewa i Łukasz Sokołowie oraz ich starsza córka Marysia, oprócz posiadania dużej wiedzy z dziedziny muzyki, są także utalentowani i obdarzeni pięknymi głosami. Zgromadzone dzieci miały okazję posłuchać ich śpiewu oraz gry na: skrzypcach w wykonaniu Marysi oraz na keyboardzie w wykonaniu pana Łukasza.

Śpiew Marysi przeplatający się z pięknymi dźwiękami jej skrzypiec i delikatnego akompaniamentu Pana Łukasza, skłonił wszystkich uczestników do zadumy i refleksji. Również dzieci włączyły się do śpiewania kolęd. Kolędy, które śpiewali muzycy w większości były znane przez naszych przedszkolaków, co niezmiernie nas cieszy.


Rodzinie państwa Sokołów bardzo dziękujemy za tak interesującą i porywającą lekcję muzyki.