biedroneczki 10 20191002 1792566643W dniach  27 i 28 sierpnia  w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych Dzieci i ich Rodziców.

Zajęcia adaptacyjne przyczyniają się do złagodzenia stresu związanego z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej.

Rodzice wraz z Dziećmi mieli możliwość poznania nowego otoczenia, sali oraz nauczycielek, które od nowego roku szkolnego będą prowadziły grupę "Leśne Ludki", oraz "Biedroneczki".

Były zabawy dowolnie wybranymi przez Dzieci zabawkami, wspólnie z Rodzicami zabawy integrujące w kręgu, zabawy ruchowe, relaksacyjne, zajęcia plastyczne, muzyczno-ruchowe.

Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, a uśmiechy na twarzach Dzieci i Rodziców świadczyły o dobrej zabawie.