adaptacjaSerdecznie witamy kochane dzieci i ich Rodziców na progu nowego roku szkolnego 2019/2020.
Z zapasem sił i bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy. Szczególnie ciepło witamy dzieci i Rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie. Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie. Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola. My ze swojej strony zadbamy i dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w przedszkolu służył rozwojowi każdego dziecka.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Samorządowego Przedszkola