19 czerwca 2019 r  odbył się piknik  w grupie "Leśne Ludki. W rodzinnym gronie w cudownej atmosferze na świeżym powietrzu przy ognisku dzieciaki kończyły rok szkolny 2018/2019 oraz żegnały się z przedszkolem, aby od września dumnie przekroczyć próg szkoły jako pierwszoklasiści. Spotkanie było okazją do wielu wzruszających pożegnań, ale również doskonałej zabawy. Zgodnie z życzeniem dzieci, piknik rozpoczął się od dostojnie przez nich zatańczonego "Poloneza". Po mistrzowskim wykonaniu tańca przez dzieci, przyszła pora na rodziców. Pod czujnym okiem pani Izabeli i wspólnie z Rodzicami ustalonej choreografii taniec wykonano na wysokim poziomie.

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom , którzy już po raz kolejny tak wspaniale zorganizowali piknik. Dziękujemy za cudowną oraz bezinteresowną współpracę.