lato wakacje 2012Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia upragnionych wakacji składamy wszystkim Rodzicom i Drogim Przedszkolakom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego wypoczynku.

Życzymy bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód. Niech każdy dzień wakacji pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień.

Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Życzymy, byśmy mogli się dnia 1 września spotkać w przedszkolu zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

A naszym wychowankom, którzy rozpoczną naukę w szkole życzymy owocnej pracy i wszystkiego najlepszego na nowej drodze edukacji, w roli uczniów.