IMG 5656Placówka nosi nazwę - Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Niepołomicach, ulica Kościuszki 23. Jest zlokalizowana na terenie miasta Niepołomice w niewielkim oddaleniu od centrum. Mieści się w wolnostojącym piętrowym budynku zaadaptowanym na potrzeby placówki przedszkolnej.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz. 6.30-17.00. Przedszkole nr 1 w Niepołomicach jest przedszkolem samorządowym. Organem prowadzącym jest Gmina Niepołomice. Nadzór pedagogiczny sprawuje Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Kadra Pedagogiczna:

• Dorota Zielonka -dyrektor przedszkola nauczyciel dyplomowany
  • Anna Hyrc- zastępca dyrektora przedszkola nauczyciel dypolmowany
  • Dyl Angelika- nauczyciel kontraktowy
  • Gruszecka Katarzyna - nauczyciel mianowany
  • Kracik Krystyna- nauczyciel dyplomowany
  • Kubas Iwona- nauczyciel mianowany
  • Matuszyk Justyna - nauczyciel dyplomowany
  • Paluch Anna - nauczyciel dyplomowany
  • Pawłowska Agnieszka-nauczyciel dyplomowany
  • Rogowska Danuta- nauczyciel dyplomowany
  • Różeńska Joanna - nauczyciel kontraktowy
  • Rusin Jolanta- nauczyciel mianowany
  • Słabosz Katarzyna-nauczyciel kontraktowy
  • Strojek Magdalena- nauczyciel kontraktowy
  • Stokłosa Anna-nauczyciel dyplomowany
  • Wachala Anastazja- nauczyciel kontraktowy

W przedszkolu zatrudnionych jest 12 pracowników niepedagogicznych.

Pracuje siedem oddziałów:

• Biedroneczki
  • Gwiazdeczki
  • Pszczółki
  • Krasnoludki
  • Wesołe Misie
  • Promyczki
  • Leśne Ludki

Każda grupa ustaliła zasady funkcjonowania dobrego przedszkolaka. Cały rok dbać będziemy o przestrzeganie tych zasad.

Kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje zawodowe, dba o własne doskonalenie i podnoszenie jakości pracy z dziećmi. Korzystając z ofert Ośrodka Doskonalenia w Krakowie, nauczycielki systematycznie uczestniczą w różnego rodzaju kursach, warsztatach i szkoleniach, co udokumentowane jest zaświadczeniami w aktach osobowych nauczycielek.