Niebieskie Igrzyska post thumbnail

Dzień 26.04. 2023r. był wyjątkowy dla naszej społeczności przedszkolnej. Ubrani na niebiesko uczestniczyliśmy po raz pierwszy w Niebieskich Igrzyskach zorganizowanych w ramach Światowego Miesiąca Wiedzy o Autyzmie. To wydarzenie było znakomitą okazją dla dzieci, aby poprzez grupowe zawody sportowe zintegrować się z rówieśnikami.
Podczas trwania igrzysk przedszkolaki mogły spróbować swoich sił w pokonywaniu toru przeszkód. Wśród uczestników panowała radosna atmosfera, a grupy przedszkolne z zaangażowaniem kibicowały sobie nawzajem. Po zakończeniu zmagań sportowych, każde dziecko otrzymało zasłużony medal.
Udział w Niebieskich Igrzyskach pokazał przedszkolakom, że każdy może być sportowcem i osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości.