Niebieska palma wielkanocna post thumbnail

2 kwietnia 2023 roku spotkaliśmy się z rodzicami oraz przedszkolakami „Przy Fontannie” na niepołomickim rynku, aby wziąć udział w  XV konkursie na najpiękniejszą palmę organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Niepołomice. W konkursie tym zajęliśmy II miejsce a w ramach nagrody otrzymaliśmy bon pieniężny, za który zostały zakupione czekoladowe zajączki wielkanocne dla każdego dziecka.

W tym samym dniu obchodzony jest również Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasze przedszkole dołączyło do Ogólnopolskiej Akcji pt. „Niebieskie Igrzyska”, w tym roku palma wielkanocna miała różne odcienie koloru niebieskiego (niebieski to kolor akcji). Uczestnicy akcji ubrani na niebiesko wykonali pamiątkowe zdjęcia z palmą oraz promowali problematykę autyzmu w środowisku lokalnym.  Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w wykonaniu palmy konkursowej oraz zaangażowanie w „niebieską akcję” Rodzicom, Dzieciom, Dyrekcji oraz Pracownikom Przedszkola