AKCJA  CHARYTATYWNA -,,CZYSTE ZĄBKI” post thumbnail

AKCJA  CHARYTATYWNA -,,CZYSTE ZĄBKI”

W dniach 21-31 maja 2024r. w naszym przedszkolu przeprowadziliśmy zbiórkę charytatywną we współpracy z Fundacją Dzieciom ,,Kolorowy Most” na rzecz małych pacjentów z Oddziału Neurochirurgii Dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym .

Dzięki Państwa wrażliwości i zaangażowaniu zebraliśmy dla dzieci pasty i szczoteczki do zębów, kolorowe kubeczki i ręczniki do rąk, nowe maskotki. Wszystkie zebrane artykuły zostaną przekazane małym pacjentom z okazji Dnia Dziecka.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, za ogromną wrażliwość, otwarte serce, za bezinteresowną chęć czynienia dobra, dołożenia swojej „cegiełki” do tej akcji!

Czujemy ogromną radość, że nasza społeczność przedszkolna tak wspaniale dzieli się z innymi.

Koordynatorzy akcji